Doporučuji

Weby a blogy

KRYPTOMAGAZÍN – V sekci Pro začátečníky najdete obrovské množství článků, které pomohou zorientovat se nejen v kryptoměnách, ale také vám dají základy technické analýzy a obchodování, ekonomie a měnové politiky, burzovní psychologie a dalších souvisejících oborů.

KRYPTO BLOG – Osobní blog Petra Langera o kryptoměnách a DeFi pro pokročilé uživatele. Kromě recenzí různých platforem a popisu strategií pravidelně na blogu komentuje své osobní kryptoportfolio.


Podcasty

KryptoSpace – Skvělý podcast Petra Lukáče (autora dřívějšího podcastu Krypto Insider). Poslechněte si novinky, rozhovory a analýzy ze světa kryptoměn, DeFi, NTFs, GameFi a mnoho dalšího.


YouTube kanály

KryptoVláďa – Kanál známého českého youtubera a popularizátora altcoinů a DeFi. Na jeho kanálu najdete videa pro začátečníky i experty, dělá pravidelné streamy a na jeho Discordu je opravdu aktivní komunita, kde najdete i mě.

Kryptomagazín TV – Kanál se streamy ing. Jaroslava Jarolíma s technickou analýzou bitcoinu, altcoinů, indexů, komodit apod. Velmi komplexní analýzy grafů a realistický pohled na další možný vývoj. Jeho denní textové technické analýzy najdete na Kryptomagazínu.

Coinsider [EN] – Americký kanál, který každý týden přináší kvalitní videa ze světa kryptoměn.

Coin Bureau [EN] – Jeden z největších světových kanálů se zaměřením na kryptoměny. Téměř každý den nové video a velice dobře srozumitelná angličtina.