O projektu

Celou dobu co se pohybuji v kryptosvětě se setkávám s radami od zkušenějších. A jak nad nimi přemýšlím, napadají mě dodatečné otázky.

„Diverzifikuj“. – „Ok, ale do kolika různých chainů nebo projektů?“

„Průběžně vybírej zisky.“ – „Chápu, ale na jakých cenách?“

„Drž si nějaký cash.“ – „Dobře, ale kolik?“

Když ty otázky položím, často se mi dostane odpovědi, že podle citu. To si může dovolit zkušený borec, ale jak se má zachovat začátečník?

Komu je určen a cíle projektu

Web Kryptostrategie je určen začátečníkům v oblasti kryptoměn a DeFi a cílem projektu je předat jim odpovědi na otázky, které si dříve nebo později položí.

Cílem naopak není dát přesné návody k pouhému okopírování. Informace na tomto webu mají sloužit k inspiraci a motivovat k zamyšlení se nad svou vlastní strategií!

Zpětná vazba od zkušenějších uživatelů

Důležitým prvkem jsou komentáře pod příspěvky. Tím dávám zkušenějším návštěvníkům webu možnost, jak zanechat zpětnou vazbu a předat své zkušenosti začátečníkům aneb kryptokomunita sobě.

Najdu tady opravdu fungující strategie?

Jedním slovem – určitě, protože:

  • Kryptokomunita je všeobecně velice sdílná a nápomocná.
  • Nejúspěšnější strategie jsou často ty nejjednodušší a obecně známé.
  • Rozdíl mezi úspěšnou a neúspěšnou strategií se skrývá především v disciplíně každého z nás.

O mně

Jsem nadšenec do kryptoměn a DeFi. Věci co používám se snažím pochopit do hloubky a rád se ptám proč.

O investování se zajímám odjakživa, kryptoměny jsem si začal oťukávat v roce 2020 a o rok později mě svět web3 již zcela pohltil.

Za tu dobu jsem stihl v kryptosvětě vydělat pár tisíc dolarů a o podobnou částku přijít. Neberu to jako ztrátu, ale jako „zaplacení školného“ za lekce, které mě posunuly o hodně dál.

Nejsem expert, neustále se učím a sám sebe bych označil za mírně pokročilého uživatele. Proč si tedy dovolím psát o nějakých radách a strategiích?

Vždy bude platit, že zkušenost je nepřenositelná. Zároveň ale nenávidím plýtvání – časem, penězi, čímkoliv. Přijde mi zbytečné, abyste museli hledat odpovědi na stejné otázky nebo projít stejnými fuck-upy jako já.

Proto jsem založil projekt Kryptostrategie, abyste nemuseli dělat krypto podle citu.

Zdareth

Víťa

a.k.a.

hamakar_logo
hamakar